Ukončení karantény v mateřské škole – aktualizace 18.9.

 

VÁŽENÍ  RODIČE.

 

Od pondělí 21.9.2020 bude opět pro Vaše děti  otevřena třída Broučkové.

Pedagogové mají negativní test na covid19 a byla jim ukončena karanténa.

 

Děti budou přijaté do kolektivu s následujícími podmínkami:

Rodiče prokáží, že dítě má dva negativní testy na covid19

(SMS zprávou, kterou obdrželi z laboratoře nebo potvrzením od dětského lékaře).

Dítěti při vstupu do třídy bude změřena teplota a pedagogové budou  dotazem  zjišťovat zdravotní stav.

 

Do mateřské školy budou přijaté opravdu pouze zdravé děti.

Znovu apelujeme na rodiče, aby byli ohleduplní k ostatním dětem, rodičům  a personálu školy a nedávali děti

s  příznaky respiračního onemocnění  (kašel, rýma) do kolektivu.

 

Dále prosíme připravte dětem do tašek v šatně dvě čisté roušky hygienicky zabalené v sáčku každou zvlášť pro případ potřeby. Malé děti nebudou zatím povinně roušky ve vnitřních prostorách školy nosit.

Do školky prosíme vstupujte vždy jeden rodič s dítětem ( rodič s rouškou ). Ve vestibulu školy si důkladně vydezinfikujte ruce, v šatně dodržujte rozestupy a maximální počet 3 rodiče. Ostatní vyčkejte na chodbě s dostatečným odstupem. Prosíme o rychlé předání nebo vyzvednutí dítěte, abyste se všichni vystřídali a zbytečně se nezdržovali.

 

Ve třídě Broučkové bude pokračovat adaptační program.

V pondělí se sejdeme do 10,00 hodin (plačící děti) a šikovnější si budete moci vyzvednout po obědě.

 

Následující dny se budeme jednotlivě s Vámi rodiči domlouvat, podle schopností dětí, na návrat do školky. Prosíme, dopřejte dětem opět si zvyknout na odloučení postupně, aby další dny a měsíce byly pro nás všechny co možná nejklidnější  a děti chodily do školky s úsměvem a rády.

Těšíme se na Vaše děti a věříme, že společně situaci zvládneme.

 

Děkujeme za pochopení výše uvedených podmínek.

Tým mateřské školy.