Milí rodiče,
ráda bych Vám poděkovala za všechna krásná přání, milé vzkazy, květiny i dárky,
které jste mi na závěr školního roku věnovali. Opravdu mě potěšily.
Mrzí mě, že jsem se s Vámi ani s dětmi nemohla osobně rozloučit.
Zdravotní důvody mi to letos bohužel nedovolily.
O to víc si vážím Vaší pozornosti a krásných slov, která mi udělala velkou radost.
Děkuji Vám za důvěru, příjemnou spolupráci během celého školního roku i za to,
že společně vytváříme prostředí, ve kterém se děti mohou cítit bezpečně,
spokojeně a radostně.
Přeji Vám i Vašim dětem krásné léto plné sluníčka, odpočinku, výletů a společných zážitků.
Užijte si prázdniny ve zdraví a pohodě …
Ještě jednou moc děkuji.
Martina Pilná