Aktivity naší MŠ

kurz plavání – každoročně navštěvujeme s dětmi kurzy předplavecké výchovy.
Pod vedením zkušených instruktorů se děti hravou formou seznamují s pohybem a orientací ve vodě, předškoláci zvládají základy různých plaveckých stylů.

škola v přírodě – tak jako každý rok se i letos připravuje týdenní pobyt na čerstvém vzduchu

kulturní akce – zveme divadelní soubory  k nám do MŠ nebo se vypravíme za pohádkou do příbramského divadla či kina. Vybíráme pro děti ale také hudebně zábavé a výchovné pořady a koncerty.

tradice – společně s dětmi zachováváme v MŠ všechny tradice např. vítáme Svatého Martina, těšíme se na návštěvu Mikuláše a  vyprávíme si o vánočních zvycích, veliknočních tradicích, pálíme čarodějnice.

fotografování –  ve fotogalerii si můžete prohlédnout, co jsme už všechno zažili.

posezení pro rodiče – s rodiči se scházíme dvakrát do roka, oslavujeme společně příchod vánoc, na konci roku se loučíme a společně těšíme na prázdniny

solná  jeskyně  –   navštěvujeme  s  dětmi  solnou jeskyni