Naše MŠ Pohádka

Naše mateřská škola se poprvé dětem otevřela a v roce 1971. Je čtyřtřídní. 

V  přízemí  budovy  jsou  dvě  třídy mladších dětí, v poschodí jsou dvě třídy starších dětí.

V  současné  době  o děti  pečuje 8  kvalifikovaných  učitelek a dvě správní zaměstnankyně.

Kapacita naší MŠ je 105 dětí. 

Součástí školy je i školní kuchyně, ve které pracují 4 kuchařky,  včetně vedoucí školní jídelny. V této kuchyni se připravuje jídlo i pro Speciální mateřskou školu, která se nachází v těsném sousedství. Velkou výhodou je i to, že v areálu školy mají  ordinaci  paní  doktorky logopedky ,  které  zajišťují logopedickou péči.

Naše mateřská škola je umístěna v poměrně klidné části staré Příbrami, poblíž nemocnice. Máme blízko do centra Příbrami i do přírody. Děti mohou využívat ke hrám dvě školní zahrady. Menší je přímo u MŠ, větší je za areálem nemocnice.

skolka-zvenku