Naše MŠ Pohádka

Naše mateřská škola se poprvé dětem otevřela a v roce 1971. Je čtyřtřídní. 

V  přízemí  budovy  jsou  dvě  třídy mladších dětí, v poschodí jsou dvě třídy starších dětí.

V  současné  době  o děti  pečuje 9  kvalifikovaných  učitelek  a 2 provozní zaměstnankyně.

Hygienická kapacita naší MŠ je 105 dětí. 

Součástí školy je i školní kuchyně, ve které pracují 4 kuchařky,  včetně vedoucí školní jídelny. V této kuchyni se připravuje jídlo i pro Speciální mateřskou školu, která se nachází v těsném sousedství. Velkou výhodou je i to, že v areálu školy  sídlí  logopedie.

Naše mateřská škola je umístěna v poměrně klidné části staré Příbrami, poblíž nemocnice. Máme blízko do centra Příbrami i do přírody. Děti mohou využívat ke hrám dvě školní zahrady. Menší je přímo u MŠ, větší je za areálem nemocnice.