Aktivity naší MŠ

Kurz plavání – každoročně navštěvujeme s dětmi kurzy předplavecké výchovy.
Pod vedením zkušených instruktorů se děti hravou formou seznamují s pohybem a orientací ve vodě, předškoláci zvládají základy různých plaveckých stylů.

Aktivní  školka – naše mateřská škola se zapojila do projektu Aktivní školka. Jedná se o pohybové aktivity dětí pod vedením zkušených trenérů. Cvičení probíhá v tělocvičně Střední integrované školy.

Škola v přírodě – tak jako každý rok se i letos připravuje týdenní pobyt na  čerstvém vzduchu.

Kulturní akce – zveme divadelní soubory  k nám do MŠ nebo se vypravíme za pohádkou do příbramského divadla či kina. Vybíráme pro děti ale také hudebně zábavné a výchovné pořady a koncerty.

Tradice – společně s dětmi zachováváme v MŠ všechny tradice např. vítáme Svatého Martina, těšíme se na návštěvu Mikuláše a  vyprávíme si o vánočních zvycích, veliknočních tradicích, pálíme čarodějnice.

Fotografování –  ve fotogalerii si můžete prohlédnout, co jsme už všechno zažili.

Posezení pro rodiče – s rodiči se scházíme dvakrát do roka, oslavujeme společně příchod vánoc, na konci roku se loučíme a společně těšíme na prázdniny.

Solná  jeskyně  –   navštěvujeme  s  dětmi  solnou jeskyni.